Gazete Hakimiyet

“Şu anda bağımsızım”

“Şu anda bağımsızım”
banner-son

Önce CHP’den ardından Memleket Partisi’nden istifa eden ve AK Parti’ye katılma konusunda anlaşma sağladığı öne sürülen bağımsız milletvekili Mehmet Ali Çelebi, konuyla ilgili “11 parti sosyalistinden sağ-sol görüşlüsüne cumhur ittifakından millet ittifakına kendi istekleriyle benim talebim olmadan geldi görüştüm. Bu ilgi benim için onurdur. Bugün bir parti yine aradı görüşürüm, mahsuru yoktur. Bağımsız olarak devam ediyorum” dedi.

Gazeteciler Barış Yarkadaş ve İsmail Saymaz’ın, geçmişte sırasıyla CHP ve Memleket Partisi’nden istifa eden bağımsız milletvekili Mehmet Ali Çelebi’nin AK Parti ile görüştüğünü ve partiye katılacağını söylemesinin ardından tartışmalar gündemden düşmezken, ilk ağızdan konuya ilişkin açıklama geldi.

Mehmet Ali Çelebi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 11 parti ile görüştüğünü ama yoluna bağımsız milletvekili olarak devam edeceğini açıkladı.

‘Gördüğüm ilgi benim için onur’

Çelebi’nin açıklaması şu şekilde:

“Konuya netlik getirelim:

11 parti sosyalistinden sağ-sol görüşlüsüne cumhur ittifakından millet ittifakına kendi istekleriyle benim talebim olmadan geldi görüştüm. Bu ilgi benim için onurdur. Bugün bir parti yine aradı görüşürüm, mahsuru yoktur. Bağımsız olarak devam ediyorum.”

banner-son
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ